De leiding

Een Chiro zonder leiding is natuurlijk geen Chiro. Op deze pagina vind je de contactgegevens van onze leiding. Klik zeker eens op de verschillende afdelingen om onze leidingsploeg beter te leren kennen. 

Onze groepsleiding dit jaar zijn Seppe Lingier (0470 25 50 61) en Bert Spanhove (0478 94 15 87). Je kan hen bereiken via groepsleiding@chirowaww.be of in dringende gevallen via hun gsm.

Voor administratieve vragen kan je een mail sturen naar administratie@chirowaww.be

Onze leidingsgroep wordt bijgestaan door 3 VB's (volwassen begeleiders).  Zij staan in voor verschillende zaken: van steun en toeverlaat voor de leiding tot aanspreekpunt of zelfs ombudsman voor de ouders. Onze VB's voor dit jaar zijn Goedele, Klaas en Tom!

Voor de verhuur van onze lokalen zie lokalen.


Ribbelleiding: ribbelleiding@chirowaww.be

- Celine Lanssens: celine@chirowaww.be

- Berre Lingier: berre@chirowaww.be

- Fien Spanhove: fien@chirowaww.be


Speelclubleiding: speelclubleiding@chirowaww.be

- Warre Lingier: warre@chirowaww.be

- Dalal Rajhi: dalal@chirowaww.be

- Jonas Noë: jonas@chirowaww.be


Rakwileiding: rakwileiding@chirowaww.be

- Mariken Vonck: mariken@chirowaww.be

- Camille Naeyaert: camille@chirowaww.be

- Aidyn Cherlet: aidyn@chirowaww.be


Titoleiding: titoleiding@chirowaww.be

- Elke Van Droogbroeck: elke@chirowaww.be

- Daan Dumoulin: daan@chirowaww.be

- Julie Lanssens: julie@chirowaww.be


Ketileiding: ketileiding@chirowaww.be

- Thuline Formesyn: thuline@chirowaww.be

- Klaartje Van Droogbroeck: klaartje@chirowaww.be

- Lucas Le Comte: lucas@chirowaww.be


Aspileiding: aspileiding@chirowaww.be

- Seppe Lingier: seppe@chirowaww.be

- Lukas Bruggeman: lukas@chirowaww.be

- Bert Spanhove: bert@chirowaww.be


VB's: vb@chirowaww.be

- Klaas Vandekerckhove: klaas@chirowaww.be

- Goedele Borremans: goedele@chirowaww.be

- Tom Coulier: tom@chirowaww.be