De leiding

Een Chiro zonder leiding is natuurlijk geen Chiro. Op deze pagina vind je de contactgegevens van onze leiding. Klik zeker eens op de verschillende afdelingen om onze leidingsploeg beter te leren kennen. 

Onze groepsleiding dit jaar zijn Elke Van Droogbroeck (0471 305125) en Thibeaut Formesyn (0470 072321). Je kan hen bereiken via groepsleiding@chirowaww.be of in dringende gevallen via hun gsm.

Onze leidingsgroep wordt bijgestaan door 3 VB's (volwassen begeleiders).  Zij staan in voor verschillende zaken: van steun en toeverlaat voor de leiding tot aanspreekpunt of zelfs ombudsman voor de ouders. Onze VB's voor dit jaar zijn Ellen, Klaas en Goedele. 

Voor de verhuur van onze lokalen zie lokalen.


Ribbelleiding: ribbelleiding@chirowaww.be

- Warre Lingier: warre@chirowaww.be

- Camille Naeyaert: camille@chirowaww.be

- Fien Spanhove: fien@chirowaww.be


Speelclubleiding: speelclubleiding@chirowaww.be

- Liese Declerck: liese@chirowaww.be

- Julie Lanssens: julie@chirowaww.be

- Bert Spanhove: bert@chirowaww.be


Rakwileiding: rakwileiding@chirowaww.be

- Lukas Bruggeman: lukas@chirowaww.be

- Jonas Noë: jonas@chirowaww.be

- Klaartje Van Droogbroeck: klaartje@chirowaww.be


Titoleiding: titoleiding@chirowaww.be

- Thuline Formesyn: thuline@chirowaww.be

- Lucas Le Comte: lucas@chirowaww.be

- Mariken Vonck: mariken@chirowaww.be


Ketileiding: ketileiding@chirowaww.be

- Thibeaut Formesyn: thibeaut@chirowaww.be

- Céline Lanssens: celine@chirowaww.be

- Daan Dumoulin: daan@chirowaww.be


Aspileiding: aspileiding@chirowaww.be

- Seppe Lingier: seppe@chirowaww.be

- Elke Van Droogbroeck: elke@chirowaww.be


VB's: vb@chirowaww.be

- Ellen Kimpe: ellen@chirowaww.be

- Klaas Vandekerckhove: klaas@chirowaww.be

- Goedele Borremans: goedele@chirowaww.be